نمونه بالینی افزایش موفقیت I.V.F با طب سوزنی و لیزر موضعی

نمونه بالینی افزایش موفقیت I.V.F با طب سوزنی و لیزر موضعی

نمونه بالینی افزایش موفقیت I.V.F با طب سوزنی و لیزر موضعی

بیمار ۳۵ ساله ۶ بار I.V.F ناموفق داشته اند و زمانی که در سال ۹۶ برای بار هفتم تصمیم به I.V.F داشتند، از طریق یکی از دوستان خود که ناباروری داشته و در مطب ما با انجام طب سوزنی ولیزر آکوپانکچر I.V.F ایشان مثبت و حامله شده بودند، آشنا شدند. ایشان پس از پانکچر تخمدان و زمانی که جنین فریز داشتند، یک فرصت ۴ ماهه داشتند و تصمیم گرفتند برای انجام ۱۲ جلسه طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر و لیزر رحم در مطب ما برای افزایش خونرسانی به رحم و آماده سازی آن و آمادگی کلی بدن مراجعه کنند که خوشبختانه منجر به I.V.F موفقیت‌آمیز در ایشان گردید و هم اکنون صاحب یک دوقلوی یک سال و نیمه هستند.
توصیه ایشان به زنانی که ناباروری و چندین مرتبه I.V.F ناموفق داشته اند، این است که با انجام طب سوزنی در کنار اقدامات متخصص زنان و زایمان می توانند شانس موفقیت I.V.F را بالا ببرند.


بیمار به یکی از همکاران خود که یکبار IVF ناموفق داشتند، توصیه نمودند که در مطب ما طب سوزنی و لیزر آکوپانکچر انجام دهند که به لطف خدا بطور طبیعی باردار شدند. زمانی که ایشان به مطب ما در سال ۹۶ مراجعه کرده بودند، ۱۲ سال از ازدواج ایشان می گذشت و تقریباً در طول ۱۰ سال ۶ مرتبه I.V.F منفی داشتند، تا اینکه با انجام طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر هفتمین I.V.F به لطف خدا با موفقیت همراه شد و صاحب فرزند شدند.

تاثیر طب سوزنی بر افزایش شانس موفقیت IVF به حدی است که کتب مرجع متخصصین زنان و زایمان، انجام طب سوزنی قبل از I.V.F را صراحتا توصیه کرده اند، چرا که این شیوه به بدن کمک می‌کند تا اثرات بالقوه درمان‌های باروری را به حداکثر برساند.

بررسی ها نشان می دهد طب سوزنی می تواند به فعال کردن مغز برای آزاد کردن هورمون‌هایی که تخمدان‌ها را تحریک می کنند، تحریک غدد فوق‌کلیوی و سایر اعضای دخیل در تولید مثل کمک کند. همچنین طب سوزنی می تواند جریان خون به اندومتر (پوشش داخلی دیواره رحم) را افزایش دهد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.