نمونه بالینی درمان نارسایی زودرس تخمدان با طب سوزنی لیزری و لیزر موضعی تخمدان ها

نمونه بالینی درمان نارسایی زودرس تخمدان با طب سوزنی لیزری و لیزر موضعی تخمدان ها


بیمار ۴۲ ساله که قاعدگی ایشان به مدت ۵ ماه قطع شده بود و آزمایشات انجام شده میزان FSH را برابر ۵۸، LH را برابر ۲۴ و AMH یا ذخیره تخمدان را برابر ۰٫۰۳ نشان می‌داد. تشخیص متخصص زنان یائسگی زودرس بود و به بیمار پیشنهاد هورمون‌درمانی داده شده بود که بیمار به دلیل آگاهی از خطرات این روش حاضر به انجام هورمون درمانی نبودند.
ایشان از طریق سایت ما با خدمات ما آشنا شدند و ۱۲ جلسه لیزر آکوپانکچر، طب سوزنی و لیزر موضعی تخمدانها و رحم برای ایشان انجام شد؛ پس از این دوره درمانی بیمار پریود شدند و FSH از ۵۸ به ۸، LH از ۲۴ به ۱۱ کاهش و ذخیره تخمدان یا AMH از ۰٫۰۳ به ۰٫۱۱ یعنی حدود ۴ برابر افزایش یافت.


بیمار این درمان را نوعی معجزه! می دانند و جهت افزایش ذخیره تخمدان دوره دوم درمان را شروع کردند. ایشان نسبت به این روش ها امنیت خاطر خود را به دست آوردند؛ اما در واقع معجزه ای در کار نیست؛

لیزر آکوپانکچر و لیزر موضعی روش های علمی هستند که در کشورهای مختلف از جمله آمریکا انجام می‌شود و نمونه‌ای از رضایت بیماران در آمریکا در پیج اینستاگرام به آدرس Dr.Abbas_Ansari@ پست گردید:

View this post on Instagram

طب سوزنی به عنوان یک اقدام درمانی اصلی یا مکمل به طور گسترده ای در سراسر دنیا در حال انجام است و وجود کلینیک‌های طب سوزنی در اکثر کشورهای دنیا به‌ویژه کشورهای پیشرفته و انجام تحقیقات فراوان علمی بر روی آن توسط دانشگاه‌ها و مجامع علمی معتبر جهان موید این ادعاست. . . . در بررسی های اخیر صورت گرفته در مورد درصد استفاده از طب سوزنی در کشورهای مختلف مشخص شد تعداد زیادی از پزشکان آلمان از طب سوزنی استفاده می کنند. در آمریکا بیش از ۱۱۰۰۰ پزشک علاقمند به طب سوزنی هستند. بیش از ۲۰۰۰ پزشک کانادایی دوره هایی را گذرانده اند که بنیاد طب سوزنی کانادا ارائه کرده است. افزایش ذخیره تخمدانها و درنتیجه درمان یائسگی زودرس و ناباروری و نیز افزایش موفقیت IVF از جمله مواردی است که طب سوزنی در آن به میزان چشمگیری در همه کشورها مورد استفاده بوده و موثر واقع شده است. طب سوزنی تغییری در رابطه با تعداد فولیکول های اولیه ایجاد نمی کند، به عبارت دیگر این روش تعداد فولیکول ها را بیشتر نمی کند، بلکه درصد فولیکول های AMH- مثبت را افزایش می دهد، یا به عبارت دیگر تخمک های ضعیف را تقویت کرده و آنها AMH بیشتری تولید می کنند. @dr.abbas_ansari @dr.abbas_ansari @dr.abbas_ansari @ivfpeaceofmind T.me/@DrAnsariClinic #لیزرآکوپانکچر #لیزر_گوش #طب_سوزنی #یائسگی_زودرس #لیزر_موضعی #تخمک_اهدایی #امبدینگ #کیست_تخمدان #تنبلی_تخمدان #کیست_سینه #نارسایی_تخمدان #ناباروری #نازایی #آمنوره #قاعدگی_نامنظم #دکتر_انصاری #درمان_یائسگی_زودرس #IVF #گرگرفتگی #تعریق_شبانه #آی_وی_اف #آی_یو_آی #FSH #LH #AMH #افزایش_ذخیره_تخمدان #IUI #دکتر_امیرهومن_کاظمی

A post shared by طب سوزنی دکتر انصاری (@dr.abbas_ansari) on

FSH: 58.2 ➡ ۸٫۲
LH: 24.6 ➡ ۱۱٫۶
AMH: <0.03 ➡ ۰٫۱۱۱

آزمایش قبل از درمان بیمار


T.me/DrAnsariClinic

Leave a Reply

Your email address will not be published.