طب فشاری (Acupressure) برای بزرگ کردن پستان

Home / طب فشاری (Acupressure) برای بزرگ کردن پستان

طب فشاری یک روش طبی چینی سنتی است که پیشینه آن به قرن ها پیش برمی گردد و همان طب سوزنی بدون استفاده از سوزن است. در این روش بجای سوزن از فشار انگشت شست یا نوک انگشتان بر روی همان نقاط مربوط به طب سوزنی در سرتاسر بدن  استفاده می شود.

 

در طب چینی، چی (انرژی) در کانال هایی به نام مریدین در سرتاسر بدن جریان دارد. نقاط طب سوزنی در امتداد این مریدین ها قرار می گیرند. عقیده بر این است زمانی که جریان چی در بدن مسدود شود علائم مختلف بیماری و دیگر مشکلات سلامت بروز می کند. برای رهایی فرد از این مشکلات از طب فشاری و نیز طب سوزنی استفاده می شود.

 

به نظر می رسد عدم جریان آزاد چی به سینه ها دلیل کوچک بودن آن ها یا رشد ناکافی آنها باشد. از طب فشاری برای از بین بردن انسداد مسیر چی استفاده می شود که نتیجه آن افزایش سایز سینه خواهد بود. نقاط متعدد طب فشاری در کل بدن وجود دارند که به جریان چی، به ویژه در پستان ها کمک می کنند.

 

در زیر دو رش ساده برای رفع این مشکل ارائه شده است. زمان زیادی برای انجام آن لازم نیست و به راحتی می تواند در برنامه ماساژ روزانه پستان ها انجام شود. نقاط طب فشاری می تواند با استفاده از فشار نوک انگشت شست انجام شود.

 

نقطه طب فشاری سینه۱

فشار ملایمی در ناحیه مرکزی قفسه سینه خود وارد کنید. برای پیدا کردن مرکز قفسه سینه، فرض کنید یک نخ از نوک سینه اول به نوک سینه  دیگر وصل شده و نخی دیگر در امتداد طول بدن و از وسط بدن شما به پایین رفته باشد. نقطه به هم رسیدن این دو نخ همان مرکز قفسه سینه شماست که باید به آرامی برای ۵ بار آنرا فشار دهید.

 

نقطه طب فشاری سینه ۲

به آرامی با نوک انگشت شست یا بند انگشت شست ناحیه زیر سینه را فشار دهید. برای پیدا کردن دقیق این ناحیه از نوک سینه به پایین یعنی به سمت محل رویش سینه بروید. این ناحیه را برای هر یک از سینه ها ۵ بار فشار دهید.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.