کتاب اطلس رنگی طب سوزنی مولف : دکتر عباس انصاری

photo508923646160516381

کتاب اطلس رنگی نقاط طب سوزنی و فشاری

این کتاب اولین کتاب اطلس رنگی در ایران به زبان فارسی می باشد که چاپ اول آن در سال ۱۳۹۲ ، با ۱۷۶ صفحه و در قطع وزیری با گلاسه اعلاء در چهار رنگ با جلد نفیس (گالینگور) چاپ شده و چاپ مجدد آن در مهرماه ۱۳۹۵ و در ۱۸۷ صفحه همراه با چارت دیواری هر دو سمت خلفی و قدامی بدن انجام شد.

تلفن مرکز فروش:

۰۹۱۰۶۶۴۲۹۲۰
۲۶۷۶۷۲۰۵-۰۲۱

طب سوزنی یکی ازرشته های پزشکی است که در سراسر جهان گسترش یافته است . چینی های باستان معتقد بودند که بدن انسان علاوه بر گوشت و پوست و استخوان ، دارای کالبد انرژیتیک است و انرژی در کانالهایی به نام مریدین جریان دارد . جالب است بدانید که امروزه با روش های علمی و دستگاههای الکترونیکی  پیشرفته، این کانالها قابل مشاهده هستند . همان طور که آب در رودخانه ها جریان دارد ، انرژی نیز در این کانالها ( مریدین ها ) در گردش است .
شناخت نقاط طب سوزنی، پایه و اساس درمان در این شاخه از طب است و چنانچه مکان دقیق این نقاط در درمان از راه طب سوزنی رعایت نگردد، اثر بخشی آن کاهش یافته، درمان به طور کامل صورت نمی پذیرد . از طرف دیگر، دانستن این نقاط، علاوه بر درمان بیماری ها با طب سوزنی، در بادکش درمانی و طب فشاری نیز کاربرد دارد.
کتاب اطلس رنگی نقاط طب سوزنی با ۵۰۰ تصویر رنگی، علاوه بر شرح این نقاط، مکانیسم تاثیر طب سوزنی، آثار طب سوزنی و بیماریهایی را که با طب سوزنی درمان می شوند و مورد تایید سازمان بهداشت جهانی نیز هستند، توضیح می دهد

چند صفحه از کتاب اطلس رنگی نقاط طب سوزنی

atlas1
atlas1
atlas2
atlas2
atla3
atla3
atlas5
atlas5
atlas6
atlas6

Leave a Reply

Your email address will not be published.