دیگر

اثرات زیبایی و درمانی بوتاکس

بوتاکس ترکیبی ساخته شده از سم بوتولینوم است. ممکن است با شنیدن نام سم، کمی نگران بشوید. اما اصلا جای نگرانی نیست، چراکه در دوزهای اندک، این ماده اصلا خطرناک نیست و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز می باشد.

با افزایش سن و کاهش کلاژن موجود در زیر پوست، پوست دچار افتادگی و چروک می شود که این موضوع برای افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند، کمی ناخوشایند به نظر می رسد.
تزریق بوتاکس برای موارد زیبایی، درمانی و همچنین پیشگیری کاربرد دارد. بوتاکس با مسدود کردن پیام هایی که از عصب به عضله فرستاده می شوند و شل کردن موقت عضلات و خاصیت پرکنندگی خود، منجر به برطرف شدن چین و چروک شده و ظاهری جوان تر را ایجاد خواهد کرد. بوتاکس برای رفع چین و چروک پیشانی، خط اخم و خطوط ریز کنار چشم بخوبی پاسخ می دهد.
همچنین، با نزدیک شدن به فصل گرما، یکی از معضلات افراد تعریق در ناحیه زیربغل و ایجاد یک نمای ناخوشایند می باشد. با تزریق بوتاکس که کاملاً بدون عارضه و درد است می توان غدد عرق را غیرفعال کرد.
اثر بوتاکس از ۴۸ ساعت پس از تزریق شروع شده و تا دو هفته به اوج می رسد و ماندگاری اثر آن بین ۴ تا ۶ ماه است. بلافاصله بعد از انجام بوتاکس میتوان فعالیت های روزانه را انجام داد.
خدمات بوتاکس در این کلینیک انجام می شود و برای اطلاعات بیشتر لطفا با تلفن کلینیک ۲۶۷۶۷۲۰۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.