دیگر، متخصص تربیت بدنی (گرایش قلب، عروق و تنفس)

چکاپ کامل عملکرد اندام های بدن بوسیله دستگاه کوانتوم

دستگاه کوانتوم، دستگاهی برای آنالیز کردن اندام و تجزیه و تحلیل قسمت های مختلف بدن در کمترین زمان می باشد. چکاپ کامل بدن شامل سیستم قلبی عروقی و مغز و اعصاب،عملکرد کیسه صفرا، عملکرد ریه، سنجش تراکم استخوان، بیماری آرتریت روماتوئید، عناصر معدنی (آهن، پتاسیم)، ویتامین ها، آمینو اسید، سیستم اندوکرین، سیستم ایمنی، سموم بدن، فلزات سنگین و مشکلات چشم و پوست می باشد.

این دستگاه بدون هیچ گونه تهاجم و خونگیری در کمترین زمان ممکن (حدوداً یک دقیقه) گزارش کامل خود را ارائه می دهد و برای هر کدام از موارد ذکر شده پیشنهاد خود را اعلام می دهد:

  1. پیشگیری از ابتلا به بیماری ها: با انجام تست های دوره ای و منظم می توان از تغییرات پاتولوژیکی سلول های بدن آگاه شد و از ابتلا به بیماری های  گوناگون پیشگیری نمود.
  2. سرعت و دقت: شاخص های گوناگون مرتبط با سلامتی بدن فقط در عرض یک دقیقه اندازه گیری شده و در وقت و انرژی صرفه جویی می گردد. همچنین همانطور که اشاره شد بانک اطلاعاتی مرجع در این دستگاه با روش های علمی و آماری دقیق بدست آمده است تا با مقایسه اطلاعات هر فرد با اطلاعات مرجع، خروجی بسیار دقیق و نزدیک به واقعیت حاصل شود.
  3. غیرتهاجمی و بدون درد
  4. کاربری ساده و راحت: هر کس قادر است در هر مکان و هر زمانی به راحتی و در کوتاهترین زمان از این دستگاه استفاده نماید.

ویژگی های منحصر بفرد دستگاه:

  1. چکاپ کامل بدن
  2. اطلاعات خروجی با دقت ۸۵ درصد
  3. قابلیت ذخیره اطلاعات
  4. امکان مقایسه تست های گرفته شده از بیمار در طول دوره درمان

این خدمات توسط دکتر کامبیز مرادی ده باغی، دکترای فیزیولوژی ورزشی گرایش قلب و عروق و تنفس از دانشکده تربیت معلم (خوارزمی) تهران و مربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران در کلینیک طب سوزنی دکتر انصاری انجام می گردد.

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.