طب سوزنی، لیزرآکوپانکچر، ویژه از دکتر انصاری

نمونه بالینی درمان سینوزیت مزمن با طب سوزنی

طب سوزنی درمان موثری برای سینوزیت و آلرژی های مزمن می باشد. همانطور که در ویدئوی ذیل مشاهده می کنید، بیمار به مدت ۱۵ سال از سینوزیت مزمن و آلرژی شدید رنج می برده است، که پس از پنج جلسه طب سوزنی علائم آبریزش بینی، سردرد، گلودرد، عطسه و سرفه برطرف شده و  ۸۰ درصد بیماری وی بهبود یافت.

درباره نویسنده

3 دیدگاه در ”نمونه بالینی درمان سینوزیت مزمن با طب سوزنی

 1. با سلام
  من مدتیه که متوجه شدم علائمی مثل افسردگی دارم. البته با توجه به زندگی پرتنش گذشتم به این فکر کردم که نکنه همیشه با من بوده و من غافل بودم. سه ماه پیش خواستگار اومد برام و قرار شد بعد از مدتی آشنایی ازدواج کنیم. یک ماه اول حس خوبی داشتم نسبت به ازدواج و اون پسر اما بعد از یه مدت اضطراب شدید همراه با تپش قلب و فکرهای منفی و دیوانه کننده اومد سراغم. انقد تحملش برام سخت بود ک گریه میکردم چون نمیفهمیدم چمه. از یه جایی به بعد متوجه شدم دلم برای مادرم تنگ نمیشه. چیزی شادم نمیکنه. شغلمو دوست ندارم و انگیزه ای برای اینکه به خودم برسم و… ندارم. اوایل که دست همو میگرفتیم من حس خوبی تو قلبم داشتم.الان شدم یه تیکه سنگ و این عذابم میده. به انواع روش درمانی فکر کردم. طب سنتی گفت طبعت صفرا هست و غلبه خشکیت بالاس و غلبه سودا هم داری. ۳ دی از یک روانشناس وقت گرفتم که نظر ایشون رو هم بدونم. تو اینترنت خوندم که اضطراب و افسردگی باعث سردی افراد میشه. حتی ممکنه تو رابطه زناشوییشونم اختلال ایجاد کنه. یا جایی خوندم اختلال هورمونی هم میتونه علتش باشه وهزار مطلب دیگه. همه این فکرها دارن اذیتم میکنن و عذاب میکشم. سوال اولم اینه که چجوری بفهمم مشکلم چیه؟ طب سوزنی چه کمکی میتونه به من بکنه؟

  • سلام

   بسیاری از علایم و مشکلات از نظر ذهنی و احساسی بدلیل اختلالات انرژتیک بدن هستند که در طب سوزنی با متعادل کردن بدن بیماری ها درمان می شوند برای نشاورهه حضوری با کلینیک تماس بگیرید
   ۲۶۷۶۷۲۰۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.