طب سنتی، طب سوزنی، مزایای طب سوزنی

درمان ریزش مو (آلوپسی) با طب سوزنی

طب سوزنی و درمان ریزش مو (آلوپسی)

علت قطعی ریزش مو یا در اصطلاح پزشکی آلوپسی ناشناخته است .محققان ژاپنی علت ریزش مو را به ژنهای افراد نسبت داده اند در صورتیکه این فرضیه هنوز اثبات نشده است . مردم آمریکا سالانه برای درمان ریزش مو ۵/۳ ملیارد دلار پرداخت می کنند . بنا به مطالب واشینگتن پست بیشتر محصولات تجویز شده بدون اثر در درمان ریزش مو هستند.

اکنون زمانی است که طب سوزنی و درمان گیاهی چینی را برای درمان انتخاب کنیم .این ترکیب برای هزاران سال با نتایج چشمگیر در درمان ریزش مو (آلوپسی) موثر واقع شده است پس چنامچه تغییراتی در موهای خود مشاهده نمودید از جمله نازک شدن ، کم حجمی والگوهای کچلی ، به درمان ترکیبی طب سوزنی را اقدام کنید.

طب سوزنی بطور سیستماتیک بدن را هماهنگ می نماید .همچنین پوست کف سر به خودی خود جریان خون را بهبود بخشیده و منجر به رشد موها می شود . طب سوزنی همراه با درمانهای گیاهی موضعی با فرمولهای متفاوت محرکهایی

برای رشد مو می باشند .

چه دلایل و عواملی باعث ریزش مو (آلوپسی) می شوند

محققان براین باورند که دلایل مختلفی مثل ژنتیک ، محیط ، هورمونهای آندوژنی سبب  ریزش مو می شوند.الگوی ریزش مو تحت اثر هورمونی به نام دی هیدروتستوسترون (DHT) است. این هورمون باعث تحلیل رفتن فولیکولها ،کوتاه شدن طول عمر موها ومانع رشد موهای نرمال می شود .ریزش موی آندروژنیک عمدتا سبب ریزش موی زنان و مردان  می شود. در مردان خطوط ریزش مو به سرعت پدیدار می شود .در زنان الگوی کچلی وجود ندارد اما ریزش از تاج سر و فرق همچنین نازک شدن مو مشاهده می شود.برخی مردان نیز همین الگوی ریزش مو را نیز تجربه می کنند.

چگونه طب سوزنی  ریزش مو(آلوپسی) را درمان می کند

در طب چینی ،مو به عوامل حیاتی مثل خون و سلامت اندامهای داخلی بستگی دارد.با قوی شدن این قسمتهای بدن موها دوباره رشد می کنند. با استفاده ازطب سوزنی و گیاهان دارویی برروی پوست سر می توان به سلامت اندامهای درونی و بهبود گردش خون جهت سلامتی و رشد و حجیم کردن موها دست یافت.

 

درباره نویسنده

11 دیدگاه در ”درمان ریزش مو (آلوپسی) با طب سوزنی

 1. سلام دکتر خسته نباشید. من دختر ۲۲ ساله ام و چندسال میشه که از ریزش مو رنج میبرم.به درمان های موجودم جواب نداده.حجم موهام کم شده و نازک و شکننده شدن.طب سوزنی چند درصد میتونه موهای من رو مثل قبل کنه؟

 2. منم همین مشکل ریزش موی الوپسی دارم ولی واقعا هیچ درمانی تاثیر روم نذاشته …الان دارم برای بار ۴ ام زالو میندازم حتی…ولی از شیمیایی تا گیاهیی هیچ موثر نبود حتی مزوتراپی کردم ودوسه بار سوزن انداختم ولی دیگه اونم بی تاثیر الان زالو انداختم برای بار چهارم اینم بی تاثیر …کاشت مو هم کردم دوباراونم بی تاثیر انواع ماینوکسیدل ها …قرصها و روغنها رو هم امتحان کردم …کلا امیدی به هیچی ندارم ….من واقعا موندم این ها همش تبلیغاته یا نه چرا بقیه نتیجه میگیرن اما من نه

 3. در ضمن من خانمی ۳۵ ساله و مجرد هستم و فقط یک مشکل فیبروم دارم که همچنان تحت درمانم ویکبار فیبرومم رو در اووردم اما مشکل ریزش موهای من از سن بلوغ شروع شد تا الان…نمیدونم واقعا طب سوزنی هم امیدی بهش هست یا نه ….ولی واقعا خسته شدم از این وضع و علت خیلی اعتماد به نفس نداشتنام ودیر ازدواج کردنام یکیش این بوده که خیلی برام مهم هم هست در بالا گفتم که ریزش موی الوپسی دارم و تا بحال به هر درمانی که بگید دست زدم اما هیچ نتیجه ایی نداشته

 4. سلام
  من مرد ۳۱ ساله هستم
  ۱۰ساله که موهام ریزش و کم پشت شده
  درمان قطعیه؟
  هزینه ها چقدر میشه؟

  • سلام طب سوزنی و لیزر درمان موثری برای ریزش مو است برای هزینه ها و ماشوره با کلینیک تماس بگیرید

  • ریزش مو بدلیل اختلالات داخلی بدن اتفاق می افتد و با تنظیم سیستم بدن ریزش قطع می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.