اخبار، دیگر

تشخیص بیماری ها از طریق چشم

eye

eye4

 

eye1

eye1

تشخیص بیماری ها از طریق چشم 

 

تشخیص از طریق چشم  سابقه طولانی دارد ولی در سال های اخیر ، اطلاعات راجع به آن دسته بندی و مرتب شده است . در صلبیه چشم (سفیدی ) چشم انسان مویرگ های خونی ظریفی وجود دارد که موقع بیماری ها پرخون و برجسته می گردد و از روی محل آناتومیک و کالبد شناسی آن می توانیم بیماری را تشخیص بدهیم . به عنوان مثال یک مویرگ  پرخون و بزرگ شده در ناحیه زیر مردمک که به سمت پایین امتداد یافته ، مشکلات روده بزرگ را نشان می دهد .

 

eye

eye

البته تعداد مویرگ های خونی زیاد است  و تنها مویرگ هایی که از بقیه بزرگتر و قطر بیشتری دارند ، حائز اهمیت می باشند .

eye2

eye2

 

درباره نویسنده

10 دیدگاه در ”تشخیص بیماری ها از طریق چشم

  1. بسیار عالی بود واقعا ممنونم اگه بتونیم از این راه ها بیماری ها رو تشخیص زود بدیم خیلی از مشکلات و اسیب ها جلوشو میتونیم بگیریم.واقعا ممنون موفق باشید.

    • سلام، فعلا کتاب اطلس رنگی نقاط طب سوزنی . بادکش درمانی چاپ شده و در دسترس است. کتاب طب سوزنی گوش و تشخیص از طریق زبان نیز در دست چاپ می باشد.

  2. این روش یکی از روش تشخیص بیماریهای در طب سنتی است که تازه طب نوین بهش پی برده روش های دیگه ای هم وجود داره که شامل نبض، زبان، شاغول، بول و براز و … اونوقت میگن طب سنتی قدیمیه با همین عنبیه شناسی میشه تشخیص های بیسار عجیبی داشت و فرقش با روشهای طب نوین اینه که اون دستگاه ها(سیتی اسکن و ام آر آی و …) رو نمیشه با خودت همه جا ببری اما بیمار همیشه چشمش نبضش و … با خودش هست حتی اگر توی جنگل هم باشی به این وسیله میتونی بیماریش روتشخیص بدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.